LT  EN
 

Naujausia UAB „Daigai“ fleksografinė spaudos įranga – naujos galimybės Jums

Turime džiugių naujienų, susijusių ir su fleksografine (rulonine) spauda. Nuo šių metų balandžio mėnesio spaustuvėje darbai atliekami nauja 8 spalvų fleksografine spaudos mašina.

Pagerėjo ne tik spaudos kokybė, bet dabar galime pasiūlyti ir naujų gaminių.

Su nauja įranga garantuojame darbų spartą, didesnį našumą, išskirtinę spalvų raišką, tolygų spalvų perėjimą, puikią spaudos kokybę.

Užsakovų poreikiai – produkto pagal individualų užsakymą gamyba, puiki kokybė, greitas užsakymų įvykdymas – tai mūsų rūpestis ir atsakomybė.

Investuodami į naujas technologijas, galėsime pagaminti daugiau produkcijos, o kartu mažinti ir spaudinių savikainą.

Nuolat didėja reikalavimai kokybei, nemažinant gamybos apimčių. Kokybės siekiame ne tik įsigydami naujus įrenginius. Svarbiausia valdyti technologinius procesus, suteikti žmonėms galimybes tobulėti, saugią ir patogią darbo aplinką. Įsigijus naują įrangą pagerėjo darbo sąlygos gamyboje dirbantiems specialistams, produkcijos kokybė, sandėliavimo, pristatymo paslaugos.

Siekiame, kad novatoriški ir tinkami sprendimai suteiktų mūsų klientams galimybę įsigyti aukštos kokybės spaudos gaminius, o mums – tapti konkurencingesniems pakuočių spaudos rinkoje.

Istorija

2014 metais įmonei įsigijus naują maišelių gamybos įrenginį, buvo pradėti gaminti pastatomieji, vakuuminiai, su šoninėmis ir dugne esančiomis klostėmis maišeliai.

2013 metais spaustuvėje buvo įdiegta šiuolaikė kokybės, aplinkos apsaugos ir higienos vadybos sistema ir įmonei suteikti ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ir EN 15593:2008 sertifikatai.

Buvo įsigyta moderni regeneravimo įranga.

2012 metais  įmonėje buvo sukurta ir įdiegta gamybos valdymo programa, optimizuojanti visą gamybinę sistemą, sujungianti atskirus verslo procesus į bendrą visumą.

2010 metais buvo įsigyta nauja fleksografinė linija – nuo formų gamybos iki pervyniojimo įrenginio.

Atnaujinta ofsetinė pospaustuvinių darbų linija.

2009 metais spaustuvė persikėlė į modernias pagal įmonės poreikius ir reikalavimus suprojektuotas 4000 kv. m ploto patalpas. Čia sudarytos visos sąlygos plėsti technologijas ir verslą, nuolat atnaujinti ir modernizuoti įrangą.