LT  EN
 

Apie mus

Spaustuvė „Daigai“, įkurta 1996 metais, specializuojasi gaminti pakuotes ir etiketes. Įmonėje yra įdiegtos ofsetinė (lapinė) ir fleksografinė (ruloninė) spaudos technologijos. Naudojant šias technologijas spausdinamos etiketės, pakuotės, reklaminė produkcija, leidiniai.

Per beveik 20 metų sukaupta patirtis ir suburtas profesionalių dizainerių, maketuotojų ir poligrafijos specialistų kolektyvas. Todėl spaustuvės darbuotojai gali profesionaliai ir operatyviai konsultuoti, patarti ir surasti sprendimą, geriausiai atitinkantį klientų poreikius bei lūkesčius.

„Ne vėjas padeda aitvarui pakilti į dangų, bet komandinis vėjo krypties pajautimas – toks mūsų spaustuvės šūkis geriausiai iliustruoja kasdieniame darbe – tiek įmonės viduje, tiek bendraujant su esamais ir potencialiais klientais – taikomus principus“, – teigia įmonės vadovai. „Kiekvienąkart smagu sėkmingai, operatyviai ir kokybiškai įvykdyti naują užsakymą, nes tai bendro darbo rezultatas:  mes realizuojame kliento idėją ir atskleidžiame savo darbuotojų profesionalumą.“

SPAUSTUVĖS VIZIJA

Tapti ilgalaikiu ir patikimu savo klientų partneriu, galinčiu profesionaliai, kokybiškai ir operatyviai tenkinti jų poreikius ofsetiniu ir fleksografiniu būdu gaminant jiems pakuotes ir etiketes.

SPAUSTUVĖS MISIJA

Kurti aukščiausią pridėtinę vertę: klientams – tenkinant jų poreikius, darbuotojams – nuolat tobulinant kvalifikaciją, įmonei  –  modernizuojant technologijas.

VERTYBĖS, padedančios įgyvendinti viziją ir įvykdyti misiją:

– PAŽANGUS MĄSTYMAS ir NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Spartūs rinkos pokyčiai, augantys klientų poreikiai yra paskata nuolat judėti į priekį, investuoti į darbuotojų tobulėjimą bei technologinių procesų ir įrenginių atnaujinimą, gaminių plėtrą. 2009 metais spaustuvė persikėlė į modernias pagal įmonės poreikius ir reikalavimus suprojektuotas 4000 kv. m ploto patalpas. Čia sudarytos visos sąlygos plėsti technologijas ir verslą, nuolat atnaujinti ir modernizuoti įrangą.

– KOKYBĖ

Bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais svarbi spaustuvės darbo dalis – užtikrinti kokybę. Taikomi standartai: LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015, LST EN ISO  22000:2018

Spaustuvėje taikomi geros gamybos praktikos (GGP) principai, užtikrinantys žaliavų, medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maistu, nuoseklią gamybą ir kontrolę.

Spaustuvė vadovaujasi Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktais, reguliuojančiais gaminių kokybę ir saugų naudojimą.

– ATSAKOMYBĖ

Spaustuvė prisiima atsakomybę už gaminių kokybę, todėl dirba tik su kruopščiai atsirinktais ilgametę darbo patirtį bei žaliavų kokybės standartus įdiegusiais žaliavų gamintojais. Žaliavos tiekiamos tiesiogiai, nes įmonė siekia operatyviai ir sklandžiai vykdyti savo klientų užsakymus.

– PATIKIMUMAS

Per beveik 20 gyvavimo metų spaustuvė „Daigai“ subūrė nemažą ratą ilgalaikių ir patikimų klientų, su kuriais sėkmingai bendradarbiauja, ir vis atranda naujų verslo partnerių.

Spaustuvė yra išleidusi ne vieną reprezentacinį išliekamąją vertę turintį meninės, gamtinės ir istorinės tematikos leidinį. Nors kelerius metus įmonė aktyviai nebevykdo leidybos, o specializuojasi gaminti  etiketes ir pakuotes, tačiau vis dar bendradarbiauja su šių leidinių autoriais, ilgamečiais savo klientais.