LT  EN
 

Apie mus

Spaustuvė „Daigai“, įkurta 1996 metais, specializuojasi gaminti pakuotes ir etiketes. Įmonėje yra įdiegtos ofsetinė (lapinė) ir fleksografinė (ruloninė) spaudos technologijos. Naudojant šias technologijas spausdinamos etiketės, pakuotės, reklaminė produkcija, leidiniai.

Per beveik 20 metų sukaupta patirtis ir suburtas profesionalių dizainerių, maketuotojų ir poligrafijos specialistų kolektyvas. Todėl spaustuvės darbuotojai gali profesionaliai ir operatyviai konsultuoti, patarti ir surasti sprendimą, geriausiai atitinkantį klientų poreikius bei lūkesčius.

„Ne vėjas padeda aitvarui pakilti į dangų, bet komandinis vėjo krypties pajautimas – toks mūsų spaustuvės šūkis geriausiai iliustruoja kasdieniame darbe – tiek įmonės viduje, tiek bendraujant su esamais ir potencialiais klientais – taikomus principus“, – teigia įmonės vadovai. „Kiekvienąkart smagu sėkmingai, operatyviai ir kokybiškai įvykdyti naują užsakymą, nes tai bendro darbo rezultatas:  mes realizuojame kliento idėją ir atskleidžiame savo darbuotojų profesionalumą.“

Skaityti daugiau...